top of page

TÝM

Společnost AVILO spolupracuje s mezinárodními experty z různých oborů, aby zajistila profesionální služby ve všech oblastech zvyšování hodnoty firem.

1537625697735.jpeg

Dr. Ivan Oliva

Ředitel

30 let zkušeností s řízením firem.

Zastával různé pozice nejprve v obchodu a marketingu, následně ve vrcholových exekutivních funkcích v nadnárodních farmaceutických korporacích a dentálních společnostech v Německu, České republice a dalších zemích střední i východní Evropy (včetně Ukrajiny a Ruska), věnoval se restrukturalizacím, turnaround managementu i akvizicím. Pracoval jako country manager a regionální manager (střední Evropa, Rakousko a Švýcarsko) pro přední celosvětovou certifikační a inspekční korporaci, kde byl zodpovědný za organický růst a akvizice. V pozici generálního ředitele řídil velkou chemickou výrobní společnost stejně tak jako významnou českou nemocnici. Věnuje se také vysokoškolským přednáškám.

Tým_413_edited.jpg

Manažeři AVILO

Globální síť a partneři

AVILO je součástí globální sítě expertů, konzultantů a interim manažerů, kteří disponují širokou škálou odborností a pestrými zkušenostmi. Manažeři společnosti AVILO spojují globální know-how a detailní znalosti lokálních trhů v Evropě i jinde ve světě. To nám umožňuje poskytovat vysoce osobní a unikátně efektivní služby v oblasti manažerského poradenství i vlastní realizace projektů. Ať již AVILO pracuje jako součást klientských týmů, nebo koordinuje konzultační a realizační aktivity v regionu střední a východní Evropy, vždy se služby našich manažerů vyznačují potřebnou odborností a zaměřují se na výkonnost a dosahování konkrétních cílů.

Více informací o naší hlavní partnerské síti IXPA najdete zde.

bottom of page